ГАРАЖНІ СЕКЦІЙНІ ВОРОТА

RYTERNA секційні ворота

Конструкція секційних воріт складається з окремих горизонтальних секцій, які між собою скріплені петлями і рухаються по напрямних вгору і далі горизонтально під стелю. Завдяки такій конструкції не потрібно місце перед воротами, а також всередині приміщення ворота розміщуються компактно.

Полотно воріт виготовляється зі спеціальних сталевих сендвіч-панелей з поліуретановим наповненням, тому в опалювальному гаражі тепло буде зберігатися без втрат. Асортимент зовнішнього вигляду панелей і додаткових аксесуарів “Рітерна” досить широкий, завдяки чому можна виготовити гаражні ворота за індивідуальним дизайном замовника.

RYTERNA розпашні ворота

Основними перевагами розпашних воріт від компанії Ryterna є цілий ряд факторів: рама для воріт виготовлена з оцинкованої сталі і може бути пофарбована в будь-яку кольорову гаму; По вашому бажанню поріг, можна зробити максимально низьким і найголовніше – завдяки високоякісній фурнітурі та матеріалам у конструкції дане рішення має тривалий термін експлуатації, що не потребує технічного обслуговування та ремонту. В гаражних розпашних воротах Ryterna застосовують сендвіч-панелі товщиною 40 мм. Ворота мають максимальні габарити – 3 метра шириною і 2,4 метра по висоті. Дизайн воріт можна різноманітити: будь-який вид сендвіч-панелей по типу, текстури та кольору; Сендвіч-панелі можна розмістити в полотно створок по діагоналі; В створки воріт можна врізати вікна будь-якого типу, в тому числі панорамне засклення.

RYTERNA відкатні ворота

Зручне і сучасне рішення для гаража є відкатні ворота Ryterna. Цей продукт особливий тим, що полотно воріт побудовано з вертикально набраних сендвіч-панелей, таких як і в секційних воротах. Найголовніша відмінність – в моделі відсутня пружинний блок, а це значить що довговічність і надійність такої конструкції більш висока. Напрямок та ступінь відкриття воріт можна вибрати залежно від Ваших побажань, а актуальність установки хвіртки в даному випадку не має сенсу, тому як відкотивши ворота трохи в сторону Ви отримуєте ту ж хвіртку. Максимальні розміри даних воріт можуть бути до 6 метрів в ширину і до 3 в висоту. Дизайн панелей можна урізноманітнити тими ж елементами що і в секційних гаражних воротах, наприклад сендвіч-панелі можуть бути різного кольору і фактури, в них можна врізати як віконні блоки так і повноцінне панорамне скління.

ALUTECH

Ворота компанії ALUTECH представлені двома СЕРІЯМИ: TREND та CLASSIC. Товщина сандвіч-панелі ALUTECH TREND становить 40мм Товщина сандвіч-панелі ALUTECH CLASSIC становить 45мм Види сандвіч-панелей є наступні:

Мікрохвиля

S- Гофр

M –Гофр

L- Гофр

Фільонка

Системи балансування воріт :

Пружини розтягування

Торсіонні пружини

KRUZIK

Гаражні та промислові ворота компанії KRUZIK виготовляються з якісних сандвіч-панелей товщиною 40мм. З високими теплоізоляційними властивостями. Як єдиний чеський виробник з власною лінією ламінування панелей виготовляють ворота з більш ніж 60 плівок ламінування відповідно до вимог замовника.

На гаражні ворота компанії KRUZIK надається гарантія 5 років. Всі ворота виготовляються точно під розмір отвору. Гаражні ворота можна розділити на кілька типів. Серед найбільш часто використовуваних: секційні гаражні ворота, промислові ворота, розсувні ворота, бічні ворота та окремо розташовані двері. Кожен тип гаражних воріт має свої особливості та переваги. Вибирайте з широкого асортименту гаражних воріт і зробіть висновок.

Світова новинка!
Цифровий друк на гаражних і промислових воротах – DURA PRINT від KRUZIK

Унікальна технологія струменевого друку на воротних панелях з використанням ультрафіолетового затверджувача чорнил.

10 причин придбати ворота КРУЖІК з технологією друку DURA PRINT:

GANT

  1. Секційні ворота серії GANT-PLUS складаються з високоякісних європейських комплектуючих відповідають світовим нормам стандартів безпеки; панель воріт
  2. Сендвіч-панелі для воріт виробляються на заводі на найсучаснішому високотехнологічному обладнанні;
  3. Посилена конструкція системи направляючих та підвісу – товщина профілю 1,5 мм. Рухливі елементи воріт: бічні заглушки, проміжні петлі, ролики, кронштейни покриті подвійним шаром цинку;
  4. Оцинкований торсіонно-пружинний механізм, який застосовується в воротах, має захист від розриву пружин, і розрахований на 25000 циклів підйому;
  5. Нижні кронштейни воріт, які значно впливають на роботу конструкції, мають особливу конфігурацію, а саме, натяжку і регулювання троса

Системою балансування воріт є торсіонні пружини

Види панелей воріт

Кольорова гама

Панель «Гофр»

Стандартні кольори по RAL — карті

Панель с центральним пазом

Стандартні кольори «під дерево» (ламінация)

Панель «фільонка»

Стандартні кольори «під дерево» (ламінація)