RYTERNA

RYTERNA секційні ворота

Конструкція секційних воріт складається з окремих горизонтальних секцій, які між собою скріплені петлями і рухаються по напрямних вгору і далі горизонтально під стелю. Завдяки такій конструкції не потрібно місце перед воротами, а також всередині приміщення ворота розміщуються компактно.

Полотно воріт виготовляється зі спеціальних сталевих сендвіч-панелей з поліуретановим наповненням, тому в опалювальному гаражі тепло буде зберігатися без втрат. Асортимент зовнішнього вигляду панелей і додаткових аксесуарів “Рітерна” досить широкий, завдяки чому можна виготовити гаражні ворота за індивідуальним дизайном замовника.

RYTERNA розпашні ворота

Основними перевагами розпашних воріт від компанії Ryterna є цілий ряд факторів: рама для воріт виготовлена з оцинкованої сталі і може бути пофарбована в будь-яку кольорову гаму; По вашому бажанню поріг, можна зробити максимально низьким і найголовніше – завдяки високоякісній фурнітурі та матеріалам у конструкції дане рішення має тривалий термін експлуатації, що не потребує технічного обслуговування та ремонту. В гаражних розпашних воротах Ryterna застосовують сендвіч-панелі товщиною 40 мм. Ворота мають максимальні габарити – 3 метра шириною і 2,4 метра по висоті. Дизайн воріт можна різноманітити: будь-який вид сендвіч-панелей по типу, текстури та кольору; Сендвіч-панелі можна розмістити в полотно створок по діагоналі; В створки воріт можна врізати вікна будь-якого типу, в тому числі панорамне засклення.

RYTERNA відкатні ворота

Зручне і сучасне рішення для гаража є відкатні ворота Ryterna. Цей продукт особливий тим, що полотно воріт побудовано з вертикально набраних сендвіч-панелей, таких як і в секційних воротах. Найголовніша відмінність – в моделі відсутня пружинний блок, а це значить що довговічність і надійність такої конструкції більш висока. Напрямок та ступінь відкриття воріт можна вибрати залежно від Ваших побажань, а актуальність установки хвіртки в даному випадку не має сенсу, тому як відкотивши ворота трохи в сторону Ви отримуєте ту ж хвіртку. Максимальні розміри даних воріт можуть бути до 6 метрів в ширину і до 3 в висоту. Дизайн панелей можна урізноманітнити тими ж елементами що і в секційних гаражних воротах, наприклад сендвіч-панелі можуть бути різного кольору і фактури, в них можна врізати як віконні блоки так і повноцінне панорамне скління.